Parní čištění, vysávání, vysokotlaké čištění


Provádíme odstraňování nečistot - čištění z různých
povrchů a zařízení. Nabízíme čištění pomocí parních
přístrojů, průmyslových vysavačů, vysokotlakých
mycích zařízení atd. Používáme velmi kvalitní chemické
přípravky, které mají vydány atesty k tomuto použití,
které jsou biologicky odbouratelné a desinfekční. Specializujeme se zejména na ekologické technologie čištění a používáme přípravky šetrné k životnímu prostředí.

Možností čištění našimi technologiemi a přístroji je skutečně velmi mnoho a výsledky čištění jsou naprosto odlišné od běžných čistících přístrojů. Na přání zákazníků rádi předvedeme čištění a jeho výsledek ještě před objednáním skutečné práce.

Tým pracovníků je specielně a profesionálně proškolen, aby provedl ve vašem provozu, sociálních zařízeních a dalších prostorách práci nejvyšší možné kvality k vaší spokojenosti.
Čištění koberců provádíme extrakční metodou
Jedná se o mechanické čištění koberce a následné opakované odsátí čistícího roztoku, na který je vázána nečistota z koberce.

Vysoce kvalitní, praktické i výkonné stroje pracují na bázi extrakční činnosti. V praxi to znamená, že teplá voda s čistícím médiem je tlakově vháněna do čištěné plochy. Čistící roztok, na který je vázaná kobercová nečistota následně opakovaně odsáváme zpět do sběrného tanku. V kombinaci s mechanickým čištěním tak dosahujeme účinnosti až 90%. Koberce opět vyschnou po 2 - 24 hodinách v závislosti na hloubce čištění, kterou volíme podle míry znečištění kobercové plochy. Proto doporučujeme provádět čištění koberců pravidelně.

Strojní čištění, pokládání tvrdých voskůStrojní čištění podlah provádíme jednokotoučovými stroji nebo podlahovými automaty.
Pokládání tvrdých vosků na bázi disperze nebo polymerů mramor, PVC a další pevné povrchy
ALCHEMA - menu
Crerated by INEX-CRM.cz   © 2010
ALCHEMA a WETROK - profesionální úklidové služby a WETROK technika
ALCHEMA a WETROK - volejte
Volejte:
516 416 444
Napište nám:
formulář
Alchema a WETROK - napište nám
WETROK katalog techniky